fbpx

Novinka! TAEBO s Petrou

Novinka!  Od 16.11. Tae-bo s Petrou, každou neděli od 18:00

 

Ukážková lekce 16.11. zdarma!

 

 Co je Tae-bo?

 

Tae bo je opravdu velmi účinný sportovní systém, který  redukuje tělesnou hmotnost, symetricky formuje tělo , zvyšuje svalovou sílu, je zábavou a upevňuje vůli. Mění také Váš postoj ke stresu a problémům každodenního života. Motto zní: Get fit – lose weight – have fun – be strong. Tae Bo používá pohyby odlišných druhů bojových sportů a umění. V první řadě je to skupinové cvičení s rychlou hudbou. V žádném případě Tae Bo není kontaktní sport, ale aerobní cvičení určené k posílení všech svalů těla!

V Tae Bo neexistuje žádná choreografie. To znamená, že Tae Bo je zcela prosté stresu, že si musíte zapamatovat různé pohyby a jejich pořadí za sebou a ty potom na konci hodiny v daném sledu budete opakovat.

Tae Bo se vyučuje ve dvou fázích (dvou typech lekcí) Existují Intro lekce a Tae Bo power lekce. V lekcích Intro se trénují kombinace, jednotlivé techniky a svalová síla. V jedné Intro lekci se „setkávají“ jak začátečníci, tak i klienti, kteří cvičí Tae Bo již nějakou dobu. Jde o to zlepšit provedení technik, naučit se pravidla bezpečného a zdravotně nezávadného tréninku a rozvíjet svůj tzv. šestý smysl – cit pro své tělo.

Ve vlastní Tae Bo lekci (ETB Power) přichází na řadu především trénink kondice.

Během této lekce, a to samé platí ve stejné míře i pro Intro lekce, je velmi důležité trénovat v souladu s první částí filosofie – Get the first place by your own. To znamená, že každý účastník lekce má naslouchat svému tělu a dělat si přestávky vždy, když dosáhne svých hranic ( výkonnosti, kondice, vůle atd.) Vzít tuto myšlenku za svou je pouze otázkou návyku. Ale jen tímto způsobem je možné si pozvolna přivyknout na enormně vysoké tempo Tae Bo a jeho neobvyklé pohyby. Jen díky této myšlence rozpoznáme jak je Tae Bo snadé a kolik zábavy mám může nabídnout, tak že můžeme svůj každodenní život na jednu či dvě hodiny zcela zapomenout.