fbpx

Kroužek Wing Chun Kuen Phai

[one_half]

  • Začínáme 16.9.2014.
  • Lekce se budou konat každé úterý od 17:00.
  • Cena kroužku je 1500 kč za 15 lekcí.
  • První ukázková lekce je zdarma.

[/one_half]

[one_half_last]Wing Chun Kuen Phai Logo[/one_half_last]

Co je Wing Chun Kuen Phai?

Wing Chun Kuen Phai je jedinečným druhem bojového umění, které obsahuje důmyslnou techniku a přísnou teorii. Pro tento styl kung-fu je charakteristické vedení boje na blízkou, kontaktní vzdálenost s využitím rychlých úderů a silné obrany v kombinaci s pohyblivým postojem. Technika Wing Chunu je považována za bezchybnou. Není v ní nic zbytečné: pohyby jsou maximálně úsporné, racionální a velmi efektivní.

[one_fourth]Bojové umění - Ilustrace[/one_fourth]

[three_fourth_last]
Během tréninků je mnoho času věnováno rozvoji “reflexní citlivosti” – technika lepících rukou rozvíjí citlivost, reakce a koordinaci. Učí vyrovnat se s fyzickou přesilou protivníka, správně využívat vlastní sílu a využívat výhody blízké vzdálenosti. Student Wing Chunu, který se dostane do kontaktu s protivníkem, může předvídat/cítit následující pohyby protivníka, což znamená, že se rozvíjí intuitivní schopnost získání náskoku před soupeřem. Podobná cvičení jsou i pro nohy.

Vedle bojových technik se ve škole Wing Chun Kuen Phai uděluje velká pozornost disciplínám jako Zen (meditace) a Chi Kung / Či kung (systém dechových cvičení). Vždyť pro vedení boje je nezbytné vnímání a soustředěnost. Formy Wing Chun Kuen Phai v kombinaci s Zenem a Chi- Kungem vedou postupně k získání přesnosti a efektivnosti pohybů těla v souladu s hlubokým a plným dýcháním.

[/three_fourth_last]

Co nabízí Wing Chun dětem?

[one_half]
Tréninky Wing Chunu jsou především vynikajícím prostředkem ke zpevnění zdraví a rozvoji celkové tělesné kondice dítěte. Tréninky skvěle rozvíjejí sílu, výdrž, koordinaci pohybů a správné dýchání. Stejně tak důležité je získání návyků sebeobrany dítětem. Silná vůle, získaná dítětem v průběhu cvičení, se stane v životě Vašeho dítěte jeho jedinečnou oporou.[/one_half]

[one_half_last]Wing Chun Kuen Phai lekce PRO DĚTI[/one_half_last]

1 thought on “Kroužek Wing Chun Kuen Phai

Comments are closed.