fbpx

Kurz správné výživy

[one_half]
Skupinový kurz správné výživy je určen všem, kteří chtějí snížit svou váhu ale i těm, kteří si chtějí ozdravit jídelníček.

Tříměsíčním kurzem vás provede zkušená lektorka, která vám pomůže odhalit, kde děláte chyby, doporučí jak je napravit a naučí vás zásadám správné výživy. Během lekcí se například dozvíte, jak se orientovat v potravinách, jak si složit správný jídelníček, jak si udržet váhu, jak správně vařit a podobně. Princip kurzu je pro všechny stejný, jen ten, kdo chce zhubnout, si bude víc hlídat příjem energie.

Nečekejte: potravinové doplňky, hlad, striktní omezení nebo alternativní potraviny.

Na co se můžete těšit: zmenšení konfekční velikosti, více energie, snížení chuti na sladké a pozitivní přínos pro zdraví vaše i vaší rodiny.
[/one_half]

[one_half_last]Marcela Avramopulu[/one_half_last]
[one_half]
[box type=”shadow”]
Počet lekcí: 11. Každá lekce trvá 120 minut.

Termín: Leden – Březen 2016, St 17-19 hod.

Cena: 3190,- Kč.

Minimální počet účastníků 5, maximální 12.

Lektor: Marcela Avramopulu, 774 672 643, Facebook

[/box]
[/one_half]
[one_half_last]

Marcela Avramopulu

Výživou se zabývá od roku 2009, kdy úspěšně absolvovala Rekvalifikační kurz Výživový a sportovní dietolog akreditovaný MŠMT a kurz Dětská výživa. Kromě výživového poradenství se také zabývá osvětou o potravinách. Je autorkou článků webového portálu ČT24 a více než třech desítek reportáží na téma Jak poznat kvalitní potraviny, Mýty o potravinách a další v pořadu České televize Černé ovce.
[/one_half_last]