fbpx

Piloxing

Piloxing se cvičí bez bot. Výsledkem je velmi efektivní zlepšování rovnováhy a zapojení velkého množství svalů – zejména na dolních končetinách.

Nedílnou součástí PILOXINGU® jsou i originální rukavice, které jsou naplněny speciálním pískem o váze 250g. Začátečníci mohou cvičit i bez nich, později si je můžete objednat u Andy (cena je 20 € + poštovné).

Co je Piloxing?

JÁDREM PILOXINGU JE ŽENSKÝ PRINCIP A JEHO CÍLEM JE DOSÁHNOUT, ABY SE ŽENY CÍTILY ELEGANTNÍ, SEXY A SEBEVĚDOMÉ

Piloxing je nová forma intervalového tréninku, který si velmi oblíbily hollywoodské celebrity. Zakladatelkou Piloxingu je Viveca Jensen – instruktorka pilates, boxu a bývalá tanečnice. Viveca spojila v Piloxingu dva naprosto odlišné styly cvičení – BOX a PILATES. Viveca Jensen se našla v tanci, prošla i kulturistikou a vymyslela adrenalinové cvičení s názvem PILOXING®, které se rychle stalo velkým hitem. Díky tanci hrála v hudebních klipech a filmech. Díky kulturistice zakotvila u sportu. A díky PILOXINGU® její studio navštěvují významné celebrity – modelky Victoria’s Secret i oblíbená herečka Hilary Duff.

Piloxing s Andy

Kdo je Andy?

Hodiny Piloxingu vedu téměř dva roky, předtím jsem navštěvovala hodiny jiných instruktorů. K tomu abych se stala instruktorkou Piloxingu mě přivedla právě jedna z instruktorek, která si všimla mého pohybového nadání.

Dříve jsem dlouho hledala náhradu za můj milovaný tanec, kterému jsem se věnovala od svých šesti let přes 20 let . Od společenských tanců, balet, jazz dance, modern dance a show dance jsem se dostala až k profesionálnímu tancování. Stovky soutěží, nespočet vystoupení i televizních a tříletá taneční stáž na Kypru.

Na čas mě oslovil alpinning, ale až v Piloxingu jsem našla to pravé. Rytmická hudba, rychlé tempo, spojení síly a elegance v pohybu. Ten pocit, kdy odcházím z hodiny, vyčerpaná a s čistou hlavou nic nenahradí.

Těším se na vás,
Andrea Pazderová.

Rezervace