fbpx

OSOBNÍ TRÉNINK

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE U NÁS VE STUDIU NEBO V POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA

REDUKCE HMOTNOSTI S VERONIKOU

Hubněte efektivně, zdravě a především trvale.  Klíčem ke štíhlejší postavě nejsou krátkodobé diety, ale celková změna životního stylu a vytvoření kladného vztahu ke sportu. Trénink zaměřený na redukci hmotnosti je určen jak ženám, tak mužům, kteří se chtějí zbavit přebytečného tuku a zpevnit postavu.

Jsem majitelkou Studia FitActivity od roku 2011 a certifikovanou fitness trenérkou od roku 2009, lektorkou různých skupinových aktivit jako jsou: Indoor walking – K2 hiking a Alpining, Balanční cvičení BOSU Core, BOSU Cardio, Kruhové a Funkční tréninky, Zdravotní cvičení SM systém

Tréninky se snažím dělat zábavné a pestré, pravidelně je obměňuji a nastavuji dle vašich potřeb, možností a aktuální formy. Ve svých trénincích využívám nejen váhu vlastního těla, ale také pásy pro indoor walking , spoustu dalších fitness pomůcek jako jsou TRX, Bosu, Velké a malé míče, činky a kettlebelly apod.

ODSTRAŃOVÁNÍ SVALOVÝCH DYSBALANCÍ A BOLESTI ZAD S VERONIKOU

SM systém je rehabilitační metoda, která se skládá ze souboru cviků se speciálním lanem. Díky tomuto cvičení aktivujete spirální svalové řetězce, které funkčně působí na stabilizaci a mobilizaci páteře. Stabilita (pevnost) a mobilita (pohyblivost, pružnost) jsou dvě vlastnosti páteře, které se navzájem ovlivňují, a jedna bez druhé nemůže existovat. Cvičení SM systému je vhodné pro všechny věkové kategorie. SM systém je vhodné začít cvičit, pokud chcete odstranit svalové dysbalance, zlepšit vadné držení těla, korigovat pohyb či uvolnit a regenerovat meziobratlové ploténky.

JÓGA NA MÍRU

PRO REGENACI TĚLA A MYSLI S TERIZII

Jóga nabízí duševní i tělesnou pohodu, harmonii a zklidnění. Cvičení jógy pomáhá odbourávat chronický stres, naučí vás relaxovat a načerpat novou energii. Cvičení jógy také vyrovnává svalové dysbalance, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje funkce srdce. Individuální přístup je samozřejmostí.

VÝHODY TRÉNINKU POD ODBORNÝM DOHLEDEM:

  • Rychlejší výsledky
  • Správná technika
  • Individuální přístup
  • Bezpečné a kontrolovatelné hubnutí
  • Větší motivace a výkonnost

VÝHODY TRÉNINKU DOMA:

  • Úspora času a energie
  • Cvičení v klidu a komfortu domácího prostředí
  • Možnost tréninku ve dvojici
  • Větší bezpečí vzhledem k aktuální coronavirové situaci
Osobní trénink – individuální lekce Osobní trénink – lekce ve dvojici
1 lekce 600,- studio      700,- doma 1 lekce  900,- studio    1000,- doma
5 lekcí  2750,- studio 3250,- doma 5 lekcí  4250,- studio  4750,- doma
10 lekcí  5000,- studio  6000,- doma 10 lekcí  8000,- studio  9000,- doma

Pro více informací, termínech a případnou úvodní konzultaci nás neváhejte kdykoliv kontaktovat: +420 604216542