fbpx

OSOBNÍ TRÉNINK

REDUKCE HMOTNOSTI S VERONIKOU

Hubněte efektivně, zdravě a především trvale.  Klíčem ke štíhlejší postavě nejsou krátkodobé diety, ale celková změna životního stylu a vytvoření kladného vztahu ke sportu. Trénink zaměřený na redukci hmotnosti je určen jak ženám, tak mužům, kteří se chtějí zbavit přebytečného tuku a zpevnit postavu.

Jsem majitelkou Studia FitActivity od roku 2011 a certifikovanou fitness trenérkou od roku 2009, lektorkou různých skupinových aktivit jako jsou: Indoor walking – K2 hiking a Alpining, Balanční cvičení BOSU Core, BOSU Cardio, Kruhové a Funkční tréninky, Zdravotní cvičení SM systém

Tréninky se snažím dělat zábavné a pestré, pravidelně je obměňuji a nastavuji dle vašich potřeb, možností a aktuální formy. Ve svých trénincích využívám nejen váhu vlastního těla, ale také pásy pro indoor walking , spoustu dalších fitness pomůcek jako jsou TRX, Bosu, Velké a malé míče, činky a kettlebelly apod.

ODSTRAŃOVÁNÍ SVALOVÝCH DYSBALANCÍ A BOLESTI ZAD S VERONIKOU

SM systém je rehabilitační metoda, která se skládá ze souboru cviků se speciálním lanem. Díky tomuto cvičení aktivujete spirální svalové řetězce, které funkčně působí na stabilizaci a mobilizaci páteře. Stabilita (pevnost) a mobilita (pohyblivost, pružnost) jsou dvě vlastnosti páteře, které se navzájem ovlivňují, a jedna bez druhé nemůže existovat. Cvičení SM systému je vhodné pro všechny věkové kategorie. SM systém je vhodné začít cvičit, pokud chcete odstranit svalové dysbalance, zlepšit vadné držení těla, korigovat pohyb či uvolnit a regenerovat meziobratlové ploténky.

OSOBNÍ TRÉNINK S KLÁROU NOVÁKOVOU

1. Trénink na míru pro konkrétní sporty či závody

Ať už jste běžec, plavec či trénujete na Spartan race, pomohu vám s (suchou) přípravou.

2. Kondiční trénink

Chcete-li spálit kalorie, dostat se do kondice a zlepšit výkon (ať již jeho výbušnou, silovou či rychlostní stránku), pomohu vám s tím.

3. Kompenzační a zdravotní cvičení

Vhodné pro sportovce, kteří již pociťují, že je sport lehce “devastuje” a že by to jednoho dne nemuselo být dobré… Zároveň pomohu s kompenzačními cvičeními pro určité druhy sportů. 

4. Redukce hmotnosti

Ideálně dlouhodobý program, kde se zaměříme na zpevnění svalů (což vede k rychlejšímu metabolismu) a hubnutí. Samozřejmostí je konzultace stravy a životního stylu.

5. Rýsování a nabírání svalové hmoty

Bohužel Vám nemohu slíbit, že u mě budete mít sixpack za čtyři týdny. Jde to, ale za cenu možných zdravotních komplikací jinde na těle. Pokud ale chcete stabilně nabrat svalovou hmotu, neváhejte mě oslovit.

VÝHODY TRÉNINKU POD ODBORNÝM DOHLEDEM:

  • Rychlejší výsledky
  • Správná technika
  • Individuální přístup
  • Bezpečné a kontrolovatelné hubnutí
  • Větší motivace a výkonnost
Osobní trénink – individuální lekce Osobní trénink – lekce ve dvojici
1 lekce   700,-  1 lekce    1000,- 
5 lekcí  3250,-  5 lekcí   4750,-
10 lekcí   6000,- 10 lekcí    9000,- 

Pro více informací, termínech a případnou úvodní konzultaci nás neváhejte kdykoliv kontaktovat:

Veronika Marovičová: +420 604216542, Klára Nováková: +420 723439135