fbpx

Rekondiční a relaxační masáž

Relaxační masáž
Relaxační masáž

Masáž je právem nazývána “lékem na všechny nemoci”, ve svém důsledku se ale jedná hlavně o účinnou prevenci nemocí. Ne všechny obtíže můžeme masáží řešit a u některých diagnóz je masáž naprosto vyloučena. (viz důležité informace k masážím a doporučení)

Jedním ze základních cílů klasické – relaxační masáže je prokrvení těla nebo některé jeho části.

Klasická rekondiční masáž je zaměřená na zlepšení celkového tělesného stavu. Uvolňuje svalové spazmy, podporuje lymfatický a krevní oběh, odstraňuje bolesti svalů a urychluje odbourávání kyseliny mléčné ze svalů. Spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periférie do oběhového centra. Provádí se zejména na nejvíce zatížených partií, jako jsou záda a svaly dolních končetin. Relaxační masáž má stejnou techniku jako klasická, jen je o něco jemnější s prvky havajské masáže. Je vhodná na odblokování stresu a psychické únavy. Pomáhá navozovat dobrou náladu a pocit radosti.

Masáže je možné provádět jen zdravým lidem. Pokud u Vás probíhá například horečnaté onemocnění, je nutné s masáží počkat (viz důležité informace).

Masáž zad a šíje

Díky tomu, že se při této masáži působí na páteř a svaly kolem ní, masáž zad a šíje způsobuje uvolnění celého pohybového aparátu. Může ulevit od bolestí v hrudní i bederní oblasti páteře způsobených špatným držením těla a nevhodnými pohybovými návyky. Důkladná masáže působí proti sesedání meziobratlových plotének.

Délka masáže 50 minut. Více

Masáž nohou

Jedná se o příjemnou masáž stehen, kolen, lýtek, kotníků, nártů, prstů a chodidel. Masáže nohou protahuje a uvolňuje klouby. Působí jako prevence otoků, pocitů studených nohou, artritidy. Stimuluje mízní a krevní systém, působí proti vzniku křečových žil.

Doporučena masáže: 40 minut. Více

Masáž rukou

Tato masáž zlepšuje průtok krve ve tkáních, příjemně prohřívá dlaně a pomáhá odplavování odpadních látek. Jedná se o masáž prstů, dlaní, zápěstí, předloktí až po masáž ramen. Doporučena délka masáže je 30 minut. Více

Masáž celého těla

Je sestavena z výše uvedených druhů masáže.

Délka masáže: 60 až 90 minut.

  • Mob. tel. 775 182 346
  • Zvonění není zapnuté pokud pracuji.
  • V tomto případě prosím pošlete textovou zprávu nebo volejte později.

Délka masáže

Cena

30 minut

390 Kč

40 minut

520 Kč

50 minut

650 Kč

60 minut

780 Kč

70 minut

910 Kč

80 minut

1040 Kč

90 minut

1170 Kč

Důležité informace

  • Doporučení před masáží
  • Kontraindikace masáže
  • Možná reakce na masáž
  • Doporučení po masáži

Přečíst doporučení