fbpx

Rekondiční a relaxační masáž

Relaxační masáž
Relaxační masáž

Masáž je právem nazývána “lékem na všechny nemoci”, ve svém důsledku se ale jedná hlavně o účinnou prevenci nemocí. Ne všechny obtíže můžeme masáží řešit a u některých diagnóz je masáž naprosto vyloučena. (viz důležité informace k masážím a doporučení)

Jedním ze základních cílů klasické – relaxační masáže je prokrvení těla nebo některé jeho části.

Klasická rekondiční masáž je zaměřená na zlepšení celkového tělesného stavu. Uvolňuje svalové spazmy, podporuje lymfatický a krevní oběh, odstraňuje bolesti svalů a urychluje odbourávání kyseliny mléčné ze svalů. Spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periférie do oběhového centra. Provádí se zejména na nejvíce zatížených partií, jako jsou záda a svaly dolních končetin. Relaxační masáž má stejnou techniku jako klasická, jen je o něco jemnější s prvky havajské masáže. Je vhodná na odblokování stresu a psychické únavy. Pomáhá navozovat dobrou náladu a pocit radosti.

Masáže je možné provádět jen zdravým lidem. Pokud u Vás probíhá například horečnaté onemocnění, je nutné s masáží počkat (viz důležité informace).

Masáž zad a šíje

Díky tomu, že se při této masáži působí na páteř a svaly kolem ní, masáž zad a šíje způsobuje uvolnění celého pohybového aparátu. Může ulevit od bolestí v hrudní i bederní oblasti páteře způsobených špatným držením těla a nevhodnými pohybovými návyky. Důkladná masáže působí proti sesedání meziobratlových plotének.

Délka masáže 60 minut. Více

Masáž nohou

Jedná se o příjemnou masáž stehen, kolen, lýtek, kotníků, nártů, prstů a chodidel. Masáže nohou protahuje a uvolňuje klouby. Působí jako prevence otoků, pocitů studených nohou, artritidy. Stimuluje mízní a krevní systém, působí proti vzniku křečových žil.

Doporučena délka masáže: 60 minut. Více

Masáž rukou

Tato masáž zlepšuje průtok krve ve tkáních, příjemně prohřívá dlaně a pomáhá odplavování odpadních látek. Jedná se o masáž prstů, dlaní, zápěstí, předloktí až po masáž ramen. Doporučena délka masáže je 30 minut. Více

Masáž celého těla

Je sestavena z výše uvedených druhů masáže.

Délka masáže: 60 až 90 minut.

  • Mob. tel. 775 182 346
  • Zvonění není zapnuté pokud pracuji.
  • V tomto případě prosím pošlete textovou zprávu nebo volejte později.

Důležité informace

  • Doporučení před masáží
  • Kontraindikace masáže
  • Možná reakce na masáž
  • Doporučení po masáži

Přečíst doporučení